loading...

saheleaftab2022

saheleaftab2022
بازدید : 232
چهارشنبه 28 دی 1401 زمان : 14:07

روشهای اخذ اقامت اروپا

اتباع غیر اتحادیه اروپا برای مهاجرت و اخذ اقامت اروپا باید دلایل خوبی داشته باشند و از آنجائیکه مسیرهای مختلفی برای اخذ اقامت اروپا وجود دارد و هر کدام از کشورهای اروپایی شرایط مربوط به خود را برای هر مسیر دارد، بنابراین برخی از متداول ترین روشهای اخذ اقامت اروپا عبارتند از:

ازدواج با یک شهروندی از کشورهای اتحادیه اروپا، تحصیل در دانشگاه، راه اندازی کسب وکار یا داشتن یک پیشنهاد شغلی، افتتاح دفتر نمایندگی یک شرکت خارج از کشور یا یک پروژه تجاری نوآورانه و ثبت شرکت، از طریق تمکن مالی و بر اساس درآمد غیر فعال و ثابت و یا گزینه سرمایه گذاری که یکی از آسان ترین روشهای اخذ اقامت اروپا محسوب می شود؛ با توجه به اینکه اروپا برخی از بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در جهان دارد، سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند از این بازارهای سودآور، با رشد سریع استفاده کنند خصوصا بازار املاک.

روی هم رفته با این مسیرها، می‌توان در اکثر نقاط اتحادیه اروپا اقامت کرد، جایی که می‌توان از استانداردهای بالای زندگی استفاده کرد و به هر کجای اتحادیه اروپا که مایل بود سفر کرد.

اتحادیه اروپا طیف وسیعی از مزایا را ارائه می‌دهد، و به هر زبانی که صحبت می کنید، مطمئنا از زندگی در اروپا لذت خواهید برد. بهترین مزیت اخذ اقامت دائم در اتحادیه اروپا این است که نیازی نیست آن را تمدید کنید، یا بعد از یک دوره مجددا برای یکی دیگر درخواست دهید و اعضای خانواده شما می توانند برای پیوستن به شما در کشور درخواست دهند.

و از طرفی دیگر دارندگان اجازه اقامت دائم اتحادیه اروپا می توانند تقریبا به هر کشور اتحادیه اروپا مهاجرت کنند و حق زندگی، تحصیل، کار و یا تجارت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا را داشته باشند و ازمراقبت های بهداشتی در مراکز و بیمارستان های اروپایی همچنین دسترسی به مزایای اجتماعی و آموزش با کیفیت بالا در هر کشور اتحادیه اروپا بهره مند شوند. بعلاوه شرایط انعطاف پذیرتری در بخش مالیاتی، گرفتن وام و افتتاح حساب دارید.

شهروندان غیر اتحادیه اروپا، با اخذ اقامت اسپانیا موفق به اخذ اقامت اروپا خواهند شد؛ کشور اسپانیا یکی از بهترین کشورهای اتحادیه اروپا است که دارای استانداردهای بالایی است زیرا این کشور در اتحادیه اروپا پنجمین اقتصاد بزرگ و در منطقه یورو چهارمین اقتصاد بزرگ محسوب می شود.

اسپانیا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که با اخذ اقامت اسپانیا شما می توانید به شرط اقامت حداقل 6 ماه در سال به مدت 5 سال، اقامت دائم اروپا را دریافت کنید و پس از 10 سال شهروندی اسپانیا را دریافت کنید.

اخذ اقامت دائم اسپانیا، به شما اجازه می‌دهد بدون محدودیت در اسپانیا یا یکی دیگر از کشورهای اتحادیه اروپا به طور نامحدود زندگی کنید و اقامت دائم اروپا را دریافت کنید.

مسیرهای مختلفی برای اخذ اقامت اسپانیا وجود دارد و هر کدام از این مسیرها شرایط مربوط به خود را دارد که به طور خلاصه برخی از متداول ترین مسیرها را در جدول زیر برایتان شرح داده ایم.

روشهای اخذ اقامت اسپانیا

نوع اقامت

شرایط

اقامت تمکن مالی اسپانیا

داشتن درآمد ثابت ماهانه 2400 یورو

اقامت سرمایه گذاری اسپانیا

سرمایه گذاری در اسپانیا حداقل 500 هزار یورو

اقامت تحصیلی اسپانیا

پذیرش در یکی از دانشگاه ها یا مراکز آموزشی مجاز اسپانیا

اقامت کاری اسپانیا

داشتن یک پیشنهاد شغلی از طرف یک کارفرمای اسپانیایی یا خوداشتغالی برای راه اندازی یک کسب وکار

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

گزینه های سرمایه گذاری با خرید ملک در پرتغال
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : -1

آرشیو
آمار سایت
 • کل مطالب : <-BlogPostsCount->
 • کل نظرات : <-BlogCommentsCount->
 • افراد آنلاین : <-OnlineVisitors->
 • تعداد اعضا : <-BlogUsersCount->
 • بازدید امروز : <-TodayVisits->
 • بازدید کننده امروز : <-TodayVisitors->
 • باردید دیروز : <-YesterdayVisits->
 • بازدید کننده دیروز : <-YesterdayVisitors->
 • گوگل امروز : <-TodayGoogleEntrance->
 • گوگل دیروز : <-YesterdayGoogleEntrance->
 • بازدید هفته : <-WeekVisits->
 • بازدید ماه : <-MonthVisits->
 • بازدید سال : <-YearVisits->
 • بازدید کلی : <-AllVisits->
 • کدهای اختصاصی